Prohlášení o ochraně osobních dat

Osobní údaje jsou chráněny před zveřejněním a použitím třetí osobou. Jsou použity pouze pro zaslání objednané zásilky a pro komunikaci se zákazníkem.
Zákony a předpisy: - zák. č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů

 

Zabezpečené stránky - váše objednávka a nákup

Používáme zabezpečenou komunikaci mezi Vašim webovým prohlížečem s webovým serverem na který zasíláte své údaje a objednávky. Internetový obchod RMPartner.cz využívá protokol HTTPS spolu s protokolem SSL.

 

Cookies

Tyto stránky ukládají ve Vašem prohlížeči cookies nezbytně nutné pro zajištění provozu webových stránek = jen ukládají stav v nákupním košíku. Nepoužíváme žádné Gůglí nástroje, anallyzátory nebo sociální detektivátory. Pokud máte obavy, projděte prosím nastavení ePrivacy ve Vašem prohlížeči.

 

Zákon É-É-Té

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Každý zákazník by měl dodržovat zákony. Předpokládáme, že tuto informaci ví a vlivy EET by ho neměly nijak omezovat v nákupu či volnému pohybu na světě.